Ons team

Dirk Cooreman

Zaakvoerder

25 jaar ervaring bank, verzekeringen en kredieten

dirk@cooremanenpartners.be

   

Ann Lauwaert

Alle bankverrichtingen (AXA Bank)

Verzekeringen particulieren 

ann@cooremanenpartners.be

Machteld De Clerck

Alle bankverrichtingen (AXA Bank)

Verzekeringen particulieren en KMO

Kredieten

machteld@cooremanenpartners.be

  

Erna Naudts

Verzekeringen particulieren 

Schadebeheer 

erna@cooremanenpartners.be

Laura Cooreman

Recent afgestudeerd bachelor Financie- en Verzekeringswezen

Verzekeringen particulieren 

laura@cooremanenpartners.be

    

Hendrik De Bondt

Verantwoordelijke kantoor Zele 

30 jaar ervaring in verzekeringen

hendrik@cooremanenpartners.be

 

Philip Van Wynsberghe

Specialist verzekeringen voor zelfstandigen en KMO

30 jaar ervaring in verzekeringen

philip@cooremanenpartners.be